Elk kind telt mee

Het team


Welkom op onze team pagina, leuk dat jullie een kijkje nemen!
Ons enthousiaste team bestaat uit de volgende collega's: 


 
 














Jack Koomen
Directeur
directie@meesterspigtschool.nl


Miranda Koning
Directie ondersteuning
m.koning@meesterspigtschool.nl



Carlo
Concierge
 
 

















Bianca Lely
Intern begeleider
b.lely@meesterspigtschool.nl
 
 















Christa Kersten
Intern begeleider &
leerkracht groep 1/2A
c.kersten@meesterspigtschool.nl


 
Clara Wever 
Leerkracht groep 1/2A
Maandag t/m donderdag
c.wever@meesterspigtschool.nl


Clasien Bregman
Leerkracht groep 1/2B
Maandag - dinsdag -
woensdag om de week
c.snaas@meesterspigtschool.nl
















Alice Hoogenboom
Leerkracht groep 1/2B
Woensdag om de week -
donderdag - vrijdag 
a.hoogenboom@meesterspigtschool.nl


Frank Visser
Leerkracht groep 1/2C
Maandag t/m vrijdag
f.visser@meesterspigtschool.nl


 
Rosalie Deen - van der Klundert
Leerkracht groep 3 
Maandag - dinsdag -
woensdag om de week
r.deen@meesterspigtschool.nl


 
Anna Duin - de Vries
Leerkracht groep 3
Woensdag om de week -
donderdag - vrijdag
a.devries@meesterspigtschool.nl

 
Sacha Koenis
Leerkracht groep 4
Maandag t/m vrijdag
s.koenis@meesterspigtschool.nl


 
Mary van Woesik
Leerkracht groep 5
Maandag - dinsdag
m.vanwoesik@meesterspigtschool.nl

















Annemarie de Lange
Leerkracht groep 5
Woensdag - donderdag - vrijdag
a.delange@meesterspigtschool.nl
 
















Kirsten Reus
Leerkracht groep 6
Maandag - dinsdag - woensdag
k.reus@meesterspigtschool.nl

Silvia Slagter 
Leerkracht groep 6
donderdag -
vrijdag - soms op woensdag
s.slagter@meesterspigtschool.nl


Dorien de Boer
Leerkracht groep 7
Maandag t/m vrijdag
d.deboer@meesterspigtschool.nl
















Margot Kooij
Leerkracht groep 7
m.kooij@meesterspigtschool.nl


Marcel van der Made
Leerkracht groep 8
Maandag t/m vrijdag
ict@meesterspigtschool.nl
 

Liesbeth Koster
Ondersteunend leerkracht
groep 7 en 8
Dinsdag - woensdag - donderdag
l.koster@meesterspigtschool.nl
Jessica Karremaker
Onderwijsassistent groep 1/2A
Maandag t/m vrijdag



Annemieke Tuin
Onderwijsassistent groep 4
Maandag t/m vrijdag



 

Claudia de Vries
Creatief therapeut